Sławno: Radny walczy z powiatem o uruchomienie sygnalizacji świetlnej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Radny miejski ze Sławna - Dominik Margielewski od kilku miesięcy walczy o to, aby przy ratuszu w Sławnie i Komendzie Powiatowej Policji włączono sygnalizację świetlną. Światła przy przejściach są w gestii Starostwa Powiatowego w Sławnie.

Na kolejną interpelację radnego Margielewskiego odpowiedział podczas obrad Rady Powiatu Sławieńskiego przewodniczący tego gremium - Andrzej Protasewicz. Zapewnił, że sygnalizacja świetlna będzie włączona w tym tygodniu. Więcej - patrz film wideo z sesji powiatowej.

Mowa o przejściach, którymi codziennie chodzą dzieci do Szkoły Podstawowej nr 3. Placówka ta już niejednokrotnie interweniowała w Starostwie Powiatowym, ale nic nie wskórała. Postulat włączenia świateł poparła też Komenda Powiatowa Policji w Sławnie.

Wideo

Tomasz Turczyn

  • Polska Dziennik Bałtycki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

20.09.2018, 12:08

strach widać w oczach bezradnych , przykro będzie po przegranych wyborach

20.09.2018, 08:56

Żartujesz ? Jakie zadłużenie . Przecież my mamy górkę . Na kontach prywatnych . Zobacz ile ma oszczędności Krzychu a również nie mało .

19.09.2018, 22:59

Domis napisz jakie jest zadłużenie .Chyba tyle wiesz.

19.09.2018, 07:36

A jednemu psu na imię Burek ?
Pokazuję że to co czytasz nie musi być prawdą i przez kogo jest pisane również :)

18.09.2018, 22:03

Niech jakiś radny poda kwotę zadłużenia miasta. Chyba wiedzą ? Jaka to kwota.

18.09.2018, 17:21

Roman, to już sam ze sobą piszesz?

18.09.2018, 09:36

To chyba razem z Wojtkiem przy niej siedzisz :)

18.09.2018, 09:18

Eci peci
piją dorośli i dzieci
kiwa się ma główka
ta flaszka jest malutka!

17.09.2018, 19:21

Pan Dominik niech się weźmie za śpiewanie do kotleta bo najlepiej mu to wychodziło, a nie za politykę

17.09.2018, 19:20

Pan Dominik niech się weźmie za śpiewanie do kotleta bo najlepiej mu to wychodziło, a nie za politykę

17.09.2018, 13:26

Pogonić starostę i tą całą świtę z PO za likwidację szkoły zawodowej w pałacyku gdzie był duży nabór uczniów, za utrzymywanie i dopłacanie z naszych podatków do liceum w którym nie ma uczniów, za likwidację szkoły w Podgórkach, za zadłużenie w parabankach szpitala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i
I za te nieczynne światła przez które mgło zginąć jakieś dziecko!

17.09.2018, 07:41

On nie wie . Jest tak duże że każdy ma paniczny strach na myśl że musi powiedzieć tą cyfrę .

Dziękuję za tak wysokie opłaty i podatki .

16.09.2018, 20:37

Panie radny , jakie jest zadłużenie miasta.

16.09.2018, 10:20

Fajną ma żonę :) . Pobraną dietą z kasy miejskiej .

16.09.2018, 08:35

Radny pewnie znowu będzie prosił o głosy , ale zapomniał że naobiecywać i nic nie osiągnął . Czym może się pochwalić jako radny .

15.09.2018, 23:01

Panie radny jak zdobędziesz więcej niż 15 głosów to będzie sukces.

15.09.2018, 21:53

Seba, a co u ciebie? Patrzę gniazdko uwiłeś i cicho siedzisz. Kredyt spłaciłeś? Czy z łapki wszystko poszło? Pozdrawiam.

15.09.2018, 21:45

Film dla Dominika :
Edukacja : https://www.youtube.com/watch?v=sI8LY2jMT04

15.09.2018, 11:02

https://www.youtube.com/watch?v=nCPvrsCX3Ns

15.09.2018, 10:06

Czyli co Krzyś to ten z bajki od Klakiera i tych złych Smerfów które non stop mu przeszkadzają ?
Bajeczna wizja miasta :)

15.09.2018, 10:00

Krzysiu i jego klakierzy od negatywów.Pakujciw walizki razem z pisiaczkami. Ludzie w Sławnie mają rozum i widzą co się dzieje. A ten numer z tablicą i błędami to już ostateczna kompromitacja.

15.09.2018, 09:55

https://www.youtube.com/watch?v=YLMSVa2Gljg

15.09.2018, 09:10

A jakiej Ewelince ?

15.09.2018, 09:09

I co z tym chcesz zrobić ? W tym mieście nic nie działa oprócz sprawnego przepływu środków finansowych między kieszeniami .

15.09.2018, 09:07

Przestań bredzić, tylko przekaż Protasiowi, Firkoskiemu, Ewelince, Radzikowskiemu, Sekretarzowi i Staroście ( jako jednej zwartej drużynie), że światła dalej nie działają !