Sławno: Policjanci mają nowoczesnego bata na kierowców pod wpływem narkotyków [ZDJĘCIA]

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie otrzymali wysokiej klasy urządzenie Drager DrugTest 5000, które pozwala na przeprowadzenie badań pod kątem zawartości narkotyków i substancji psychoaktywnych w próbce pobranej od kierującego.

Analizator Drug Test 5000, służy do wstępnego badania kierowców na zawartość w organizmie nawet najmniejszej ilości środków odurzających – narkotyków i substancji psychotropowych. Pobrana próbka śliny wędruje do analizatora i już po kilku minutach pokazuje dokładny wynik uzyskany od razu na miejscu wykonania badania.

- Zakup przedmiotowego zestawu wpłynie przede wszystkim na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Skutki działania narkotyków są nieprzewidywalne, a kierowcy pod ich wpływem stanowią śmiertelne zagrożenie - podsumowuje mł. asp. Kinga Warczak z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie.

Idą święta...

Wideo

Tomasz Turczyn

  • Polska Dziennik Bałtycki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

02.12.2018, 19:27

https://www.youtube.com/watch?v=EJ7-kB42Mxc

02.12.2018, 17:58

A tak swoja drogą skład komitetu honorowego wyborczego ludzie poważni a dają się przypinać do takich kłamstw .

Teraz będzie również trzeba na nich uważać .

02.12.2018, 17:55

Tak słuchałem nagrań z ostatniej sesji. Ale odlot . On chyba razem z Darkiem K. kira.

02.12.2018, 15:58

Prawda111, znasz to z autopsji? :D

02.12.2018, 12:22

Mogą wybrać się na sesję miejską . Burmistrz takie rzeczy gada jak ty był wiecznie na haju .

02.12.2018, 09:42

Kevin uważaj ...

30.11.2018, 20:21

coś silniejszego od alkoholu, narkotyków, seksu

https://www.youtube.com/watch?v=Qx8JIoNOz0Y

30.11.2018, 20:05

A w tej Sławie to więcej piją niż ćpają.

30.11.2018, 20:03

Nareszcie bo to miasto aż pęka od narkomanów i dilerów . A policja głupa pali że pracuje w tej dziedzinie.

30.11.2018, 18:40

Przyda się bardzo to urządzonko w sezonie, a najbardziej to na trasie Darłówko - Darłowo tam w godzinach nocnych to kolejki by się ustawiały do tego aparatu :)

30.11.2018, 17:21

Bardzo dobrze bo to co wyprawia dzisiejsza młodzież to jest nie do zaakceptowania.

30.11.2018, 15:59

Będą mogli łatwo sprawdzić co niektórych piłkarzy Sławuni. I Trenerów...