Zwycięzcą grupy dziewczęta rocznik 2006 Sławieńskiej Ligi Mini Piłki Siatkowej została drużyna:
TOFIKI (V A – SP1) grająca w składzie:
Nina Stachowicz, Dagmara Bajtek, Sandra Izdebska , Julia Mariak, Agata Myślińska.
Drugie miejsce zajęła drużyna AKTIMELKI (V A, V C – SP3) grająca w składzie:
Maja Wyrosławska, Karolina Maciejewska, Magdalena Cieślarczyk, Monika Wojniak, Anastazja Cichawa, Amelia Szygenda
Trzecie miejsce zajęła drużyna KASZTANY (V D – SP3) grająca w składzie:
Zuzanna Warać, Katarzyna Zawada, Julia Lisiak, Inez Matuszewska
Czwarte miejsce zajęła drużyna BUBUSIE (VI A – SP3) grająca w składzie:
Amelia Szarwarkowska, Maria Marcinkowska, Karolina Kęsik, Zuzanna Stamborska
Zwycięzcą grupy chłopców rocznik 2006 Sławieńskiej Ligi Mini Piłki Siatkowej została drużyna:
PAUZA (VIA, VC – SP3) grająca w składzie:
Oskar Piwowarczyk, Kasawier Prondzyński , Miłosz Czarnuch, Jan Kowalczyk,
Kamil Roman
Drugie miejsce zajęła drużyna WYBRAŃCY (V A,B – SP1) grająca w składzie:
Michał Rosiak, Leon Włoszek, Jan Czyż, Jakub Warczyk, Oliwier Rękas, Michał Bajtek, Dominik Wita
Trzecie miejsce zajęła drużyna BEZIMIENNI (V B, VI A – SP3) grająca w składzie:
Igor Mikitiuk, Konrad Firkowski , Sebastian Narbut, Krystian Lach, Wiktor Sobczak .
Czwarte miejsce zajęła drużyna DREWNIAKI (VA, VC – SP3) grająca w składzie:
Wojciech Wiśniewski, Wiktor Kazusek, Oliwier Purcha, Oliwier Kuty, Mateusz Radko.
Piąte miejsce zajęła drużyna FC GUZIKI (V B – SP3) grająca w składzie:
Adrian Kumaniecki, Oskar Jasiński, Ernest Laskowski, Marcel Wieczorek, Adrian Piskuła.
Szóste miejsce zajęła drużyna JEDNOROŻCE (V D – SP3) grająca w składzie:
Mikołaj Winiarski, Konrad Czarnuch, Mikołaj Szamocki, Fabian Banasik
Zwycięzcą grupy dziewczęta rocznik 2005 Sławieńskiej Ligi Mini Piłki Siatkowej została drużyna:
ŻELUSIE (VI C,D – SP3) grająca w składzie:
Aurelia Tomasik, Aleksandra Langowska, Natalia Kowalska, Amelia Bystrek.
Drugie miejsce zajęła drużyna KOKOSOWE WINOGRONKI (VI a – SP1) grająca w składzie:
Oliwia Hennig, Patrycja Brzóska, Katarzyna Gajda, Aleksandra Kowalska.
Trzecie miejsce zajęła drużyna NASTOLATKI (VI b – SP1) grająca w składzie:
Klaudia Krzemińska, Wiktoria Rosiak, Karolina Ostrowska, Natalia Smyczkiewicz, Natalia Larwińska Weronika Strzyżewska.
Zwycięzcą grupy chłopcy rocznik 2005 Sławieńskiej Ligi Mini Piłki Siatkowej została drużyna:
GUMISIE (VI – SP3) grająca w składzie:
Oliwier Karpiński, Maksymilian Karpiński, Jan Gostomczyk, Szymon Biernat.
Drugie miejsce zajęła drużyna ORŁY (VI a – SP1) grająca w składzie:
Igor Machnacki, Mikołaj Sielecki, Oskar Sienkiewicz, Kacper Rogulski.
Trzecie miejsce zajęła drużyna OGNISTE KULE (VI b – SP1) grająca w składzie:
Jan Kłębucki, Jakub Jakubowski, Bartosz Ścisło, Dawid Polit, Tomasz Sewastianow.
Zwycięzcą grupy dziewcząt rocznik 2004 Sławieńskiej Ligi Mini Piłki Siatkowej została drużyna:
MARGARETKI (VII A,B – SP1) grająca w składzie:
Oliwia Mutka, Natalia Fedoruk, Łucja Łusiak, Natalia Rondzio, Dagmara Krzymińska, Karolina Niemkowicz, Oliwia Krycka, Hanna Lińska.
Drugie miejsce zajęła drużyna ŚWIEŻAKI (VII A,B,C – SP3) grająca w składzie:
Aleksandra Kowalczyk , Amelia Dróżdż, Zuzanna Pacan, Kasandra Woropaj.
Trzecie miejsce zajęła drużyna TĘCZOWE UNIKORNY (VII C – SP3) grająca w składzie:
Hanna Miszke, Natalia Jakobi, Sara Burek, Natalia Walczak, Nadzieja Marciniak, Magda Narbut.
Zwycięzcą grupy chłopców 2004 Sławieńskiej Ligi Mini Piłki Siatkowej została drużyna:
WILKI (VII – SP1) grająca w składzie:
Marcel Magierski, Piotr Kowalczyk, Tomasz Wolowski, Jakub Wota, Wojciech Cieplik, Krystian Nieckarz, Eryk Iwaniuk.
Drugie miejsce zajęła drużyna GROM (VII B– SP3) grająca w składzie:
Jan Bukowski , Maciej Kazusek, Jakub Śledź, Marcel Struś.
Trzecie miejsce zajęła drużyna GANG ŚWIEŻAKÓW (VII – SP3) grająca w składzie:
Gracjan Sroka, Mateusz Kruszyńsk, Jakub Jarząbek, Michał Stawisiński, Oliwer Gabryś, Cezary Orłowski.
W rozgrywkach uczestniczyły 22 zespoły ! mające w składzie młodych zawodników ze sławieńskich szkół Szkoły Podstawowej Nr 1, Szkoły Podstawowej Nr 3. Tak dużą grupę dzieci grających w siatkówkę udało się zmobilizować dzięki bardzo dobrej współpracy Ośrodka Sportu i Rekreacji ze sławieńskimi szkołami.
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?