Sławno: Podpisano umowę na budowę nowej Komendy Powiatowej Policji za ok. 25 mln zł [ZDJĘCIA] - wizualizacja

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie została podpisana umowa dotycząca budowy nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Sławnie przy ul. Polanowskiej.

Umowa zawarta została przez zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie - Marka Jasztala z przedstawicielami firmy ATP Budownictwo z siedzibą w Słupsku - Tomaszem Pastwa i Mateuszem Pagel.

Nowa siedziba Komendy będzie znajdować się przy ul. Polanowskiej w Sławnie. Powierzchnia działki pod planowaną budowę wynosi 11.904 m2 , natomiast powierzchnia użytkowa będzie wynosić 1.080,76 m2. Oprócz tego do użytku zostanie oddany: budynek garażowy, kojce dla psów i miejsca parkingowe.

Budynek główny będzie dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem, dostępny także dla osób niepełnosprawnych. Bryła budynku zostanie ukształtowana na wzór litery U. W strefie ogólnodostępnej znajdzie się patio z zielenią, ławkami i oświetleniem dostępne ze strefy wejściowej.
W piwnicy przewidziano pomieszczenia magazynowe, szatnie wraz z zapleczem sanitarnym, pomieszczenia techniczne, salę ćwiczeń.

Na parterze będą się znajdować pomieszczenia dla osób zatrzymanych, dyżurnego, Wydziału Prewencji. Ruchu Drogowego oraz Sztabu kryzysowego. Znajdzie tam się również przyjazny pokój przesłuchań dla dzieci oraz pomieszczenia socjalne i sanitarne.
Na I piętrze przewidziano pokoje Komendantów, sale odpraw pokoje Wydziału Kryminalnego i pracowników administracyjnych oraz Izbę Tradycji- Pamięci, Obiekt wyposażony zostanie w instalację solarną oraz panele fotowoltaiczne.

Działkę pod budowę nowej Komendy oraz środki na przygotowanie projektu inwestycji zabezpieczyły jednostki samorządu powiatu sławieńskiego. Maksymalny czas realizacji budowy trwać będzie do 2020 roku. Pierwsze prace budowlane rozpoczną się już w grudniu, a całkowity koszt prac budowlach to ok 25 mln złotych łącznie z wyposażeniem.

Tomasz Turczyn

  • Polska Dziennik Bałtycki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

12.12.2018, 09:06

Szedłem dziś przez Plac przed kościołem i aż mi było wstyd przed znajomymi z innego miasta, że na głównym Placu Sławna stoi stary klomb z betonu, łysa choinka bez ładnych ozdób a jedynie z jakimiś tandetnymi gwiazdkami ze styropianu , koło niej kiczowaty Mikołaj z plastiku i wszystko ogrodzone barierkami metalowymi, jakby ktoś miał te cenne ,,skarby" zabrać!.
Ludzie z UM !!!!!!! czy wam nie wstyd ? dlaczego nie postawicie ślicznie przystrojonej choinki, takiej jak w innych miastach?

11.12.2018, 17:52

Justyna płeć zmieniłaś :)

11.12.2018, 10:01

Anonim odkrył, że istnieje coś takiego jak BiP i chwali się, że nieudolnie z tego korzysta :D

11.12.2018, 09:02

jest na odpowiedniej stronie .

10.12.2018, 20:29

Anonim, co twój wpis ma wspólnego z artykułem?

10.12.2018, 19:28

http://um.slawno.ibip.pl/public/get_file_contents.php?id=333265

10.12.2018, 17:26

Barany woda śmieci woda śmieci barany oni płacą baran, śmieci woda płacić woda ja nie płacę śmieci woda barany woda śmieci śmieci śmieci woda barany woda śmieci płacić nie płacę woda śmieci

10.12.2018, 11:09

Dalej nie obroniłeś się przed stwierdzeniem że jesteś "baran" :)

10.12.2018, 11:06

Proszę bardzo krytykuj . Dalej wyzywaj . Ale pod jednym warunkiem . Niech to będzie tylko prawda .

Dyskusja konkretna - konstruktywna a nie "lizana" ,"siorbana" .

Tylko ty wiesz o tym że jesteś na pozycji przegranej więc nie podejmiesz rękawicy :).

10.12.2018, 10:51

Aha, jeśli ty obrażasz i wyzywasz innych to jest dobrze, a jeśli ktoś ciebie skrytykuje lub obrazi, to już źle? Moralność Kalego. Ale u takich typów jak Roman to norma.

10.12.2018, 10:19

Czy się poczułeś obrażony słowem "baran" ? Czy to stwierdzenie nie jest prawdziwe wobec twojej osoby ? Czy zarzucasz mi kłamstwo ? Czy nie jesteś mieszkańcem Sławna ?

Co do pisania pod innymi nickam - uczę się od was . Ale brzydzę się wami i waszymi donosami .

10.12.2018, 10:11

Roman, przyjrzyj się lepiej swojemu życiu. Czy się nie podszywasz? Pod iloma nickami piszesz na forach? Jak wyzywasz ludzi od baranów. itd itp. Nie pozdrawiam

10.12.2018, 10:00

Bardzo ładnie o sobie napisałeś, Roman

10.12.2018, 09:38

Jak dziecko ,jak dziecko. Bądź już poważny . Może donosik napiszesz ? Utrudnisz komuś życie , ubliżysz, wyśmiejesz , podszyjesz się pod kogoś. I tak twoje uciapane życie w gów..e jak rozwolnienie przelatuje przez twoje dłonie . Ale nie martw się już bliżej niż dalej do końca twych męczarni w poszukiwaniu swojej tożsamości .

10.12.2018, 09:21

No właśnie Roman, po co piszesz takie bzdury?

10.12.2018, 09:08

Po co piszesz takie bzdury ?

10.12.2018, 09:00

Nie ma jak to pisać samemu z sobą :D

10.12.2018, 08:42

To dobrze że jesteś ten wesoły Romek i masz wszytko o czym piszesz :)

10.12.2018, 08:08

dzień dobry, cześć i czołem! pytacie skąd się wziąłem? jestem baranek romek mam na przedmieściu domek a w domku wodę, światło, gaz powtarzam zatem jeszcze raz:
jestem baranek romek mam na przedmieściu domek a w domku wodę, światło, gaz jak mi odetną będzie bas
a zatem jestem baranek romek odcieli mi już wode lecz jeszcze mam światło gaz
więc wam powtarzam jeszcze raz, odcieli mi juz gaz jestem baranek romek mam na przedmieściu domek a w domku światło tylko mam wiec powtarzam jeszcze raz
jestem baranek romek mam na przedmieściu domek a w domku znowu wszystko mam więc kończe to ostatni raz.
pytacie skąd się wziąłem? jestem baranek romek mam na przedmieściu domek a w domku wodę, światło, gaz wiec mówię ze to koniec pa.

10.12.2018, 07:52

I bardzo dobrze . Ciekawe jak inni myślą o swojej kieszeni . Ja się nie dam okradać .

10.12.2018, 06:51

I dlatego nie przejmujemy się twoimi uwagami, Romuś :)

09.12.2018, 21:54

Wilk nie przejmuję się tym, co o nim sadzą barany :)

09.12.2018, 20:24

A chcesz pomóc ? Potrzymać ?

09.12.2018, 20:18

Roman, siusiu też sam robisz?

09.12.2018, 20:15

gratuluję sam pisze sam odpisuję wszystko sam . A gdybyś jeszcze znał przyszłość to byś sie juz sam zaczął pakować .