Sławno: Oni zostali nowymi radnymi miejskimi na kadencję: 2018 - 2023 [ZDJĘCIA]

Prezentujemy skład nowej Rady Miejskiej w Sławnie na kadencję 2018 - 2023. W gronie radnych jest kilka nowych osób. Oto jak przedstawia się podział mandatów: KWW Porozumienie dla Sławna - 8 radnych (to komitet burmistrza Krzysztofa Frankensteina), KWW Czas na Mieszkańców - 5 radnych (to komitet Eweliny Stach, która kandydowała na burmistrza), dwóch radnych jest niezależnych. RM liczy 15 radnych. Prezentujemy ich na zdjęciach - przeklikajcie galerię.

Tomasz Turczyn

  • Polska Dziennik Bałtycki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

20.11.2018, 13:01

Anonim, nie pij i nie ćpaj, gdy piszesz na forum.

19.11.2018, 17:09

U bo

16.11.2018, 06:58

Go, ale żeś błysnął...

15.11.2018, 06:52

Prawda za to ty jesteś kanarkiem wysokich lotów . :) A znasz przysłowie o kanarku ?

14.11.2018, 07:00

Anonim, "z fałszowane"? Widać, że sam fałszujesz ortografię i w szkole podstawowej to raczej nie byłeś orłem :)

11.11.2018, 17:41

System działa doskonale z korzyścią dla niektórych.

Pobory burmistrza powinny być obniżone o zadłużenie miasta . Zadłużenie maleje pobory wzrastają procentowo , tak samo diety radnych miejskich, wiejskich czy powiatowych . Również w ten sam sposób powinno być obliczanie poborów starostów, wójtów czy dyr. placówek publicznych.
Pobory "programatorów" ( czyt. nauczycieli ) powinny być obliczane od ich efektów nauczania a nie programowania wg. nauk jude ( niewolniczych ).

11.11.2018, 07:49

Został z fałszowane wybory w gimnazjum nr 2 co zostało opisane w tej gazezcie nikomu nie zaświeciła się lampka jak ten system działa

10.11.2018, 17:15

Wsiadł do autobusu liść z człowiekiem na głowie Nikt go nie poratuje, nikt mu nic nie powie Tylko sie każdy gapi, tylko sie każdy gapi i nic Siedzi w autobusie liść z człowiekiem na głowie O człeku w swych rzadkich włosach nieprędko się dowie Tylko sie w okno gapi, tylko się w okno gapi i nic Uważaj to nie chmury, to Pałac Kultury Ludzie lecą z drzew, ludzie lecą z drzew I tak siedzi w autobusie liść z człowiekiem na głowie Nikt go nie poratuje, nikt mu nic nie powie Tylko się każdy gapi, tylko się każdy gapi i nic Wsiadł drugi podobny nad liściem się zlitował Tamten się pogłaskał w główkę człeka sobie schował Bo ja, mówi jestem z lasu, bo ja, mówi jestem z lasu i już Uważaj to nie chmury to Pałac Kultury Ludzie lecą z drze, ludzie lecą z drzew

10.11.2018, 15:57

Gdyby była prawdą .

10.11.2018, 15:22

Gość, widać iż prawda zabolała...

10.11.2018, 14:49

https://www.youtube.com/watch?v=LMj5lfVkJFU

10.11.2018, 14:43

Pozdrów swojego mistrza http://nadwieprza.pl/?p=7881

10.11.2018, 14:42

Cyrus głupcem jesteś jak twój koleżka Michał czyli 2w1.

10.11.2018, 14:16

Gość, widać że nie zrozumiałeś Michała W. i właśnie pokazałeś kto tu używa mózgu...

10.11.2018, 14:15

Gość, nieraz wystarczy jedno zdanie zamiast długiego elaboratu.

10.11.2018, 14:11

Michał W i to już wszystko z twojej strony ?

10.11.2018, 13:15

Gość, właśnie widać kto tu używa mózgu...

09.11.2018, 20:05

Pozwolisz ( cie) że odpowiem w imieniu Tomasza .
Nick zielony m .
Twoja teza że najlepiej jest krytykować innych jest błędna lub też inna .
Przykładem może być Adolf Hitler który dla nas Polaków robił źle a dla Niemców chciał dobrze a najlepiej zrobił Żydom :) . Tomasz krytykuje radnych i burmistrza i ma rację bezdyskusyjną .
Co do mandatu myślę że on z siebie dziada za 600 zł robić nie musi jak i sprzedawczyka za miejsca pracy dla siebie czy swojej rodziny . Po drugie nie musi się lansować i robotę ma a jak nie ma to ma z czego żyć .
Do Mirka B.
Myślę że Tomasz jest w tej grupie mieszkańców która używa swojego mózgu czyli pośród 1200 osób oddających swój głos na Panią Stach . A te osoby które głosowały na obecnego burmistrza to barany albo interesowni.

Jak się nie zgadzasz z ta tezą i przypuszczeniem to zapraszam napisz że jest inaczej i udowodnij że nie jesteś baranem .

09.11.2018, 12:32

Tomasz, a ty kim jesteś?

09.11.2018, 12:31

Najlepiej jest krytykować innych. Trzeba było samemu wystartować i starać się o mandat.

09.11.2018, 11:00

Większość to bezmyślne maszynki do głosowania burmistrza .jaki mamy naród takich radnych

08.11.2018, 07:35

Ty za pewnie nie udajesz i jesteś .

08.11.2018, 07:01

Gość, ty naprawdę jesteś taki głupi czy tylko takiego udajesz?

07.11.2018, 22:01

Ilu w radzie jest sprzedawczyków i interesownych ? 8 ?

07.11.2018, 21:10

Mało .