Sławno: Kawalerowie kontra Żonaci - nietypowy mecz 1 stycznia 2019 roku [ZDJĘCIA, WIDEO] - wynik

Żonaci grali w pomarańczowych kamizelkach; Kawalerowie - w zielonych
Żonaci grali w pomarańczowych kamizelkach; Kawalerowie - w zielonych FOT.TT
Na bocznym boisku w Sławnie 1 stycznia 2019 roku doszło do niecodziennego meczu piłkarskiego. Po jednej stronie boiska stanęli Kawalerowie, a po drugiej Żonaci. Ekipy, mimo wichury i ulewnego deszczu, zagrały 2 x 45 minut.

Pierwszą bramkę w 2019 roku zdobył w 24 minucie dla Kawalerów - Jan Marczyński. Na 2:0 podwyższył w 34 minucie - Mateusz Tomczyk. Kontaktowe trafienie (2:1) zaliczył w 44 minucie - z rzutu karnego Marcin Bojaryn. Wcześniej Żonaci nie wykorzystali "jedenastki", gdy ich zawodnik nie trafił futbolówką w światło bramki.

Trzeba tu powiedzieć, że w grze było dużo przypadkowości z uwagi na porywisty wiatr. Pierwszą połowę z nim grali Kawalerowie i to ich ewidentnie uskrzydliło. Już na początku meczu golkiper Żonatych miał sporo kłopotów z uderzeniem piłki z około 30 metrów, któremu pęd nadał wiatr. Do przerwy było 2:1 dla Kawalerów.

Ostatecznie Kawalerowie wygrali 3:2. W II połowie trafił dla kawalerów Tomczyk, a dla żonatych Krzysztof Zdybał.

- Liczymy, że to początek fajnego integracyjnego spotkania miłośników sportu - podsumowuje radny Marcin Bojaryn. - Kolejna potyczka 1 stycznia 2020 roku - zapowiada.