Sławno: Dwaj 13-latkowie wyrwali 70-letniej kobiecie torebkę! Świadkowie ujęli małolatów!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie zatrzymali dwóch 13-latków, którzy wyrwali kobiecie torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Nieletni odpowiedzą przed sądem rodzinnym za kradzież.
 FOT.TT

Późnym popołudniem starsza kobieta siedziała ze znajomą na ławce przed domem. Miała ze sobą torebkę, w której znajdowały się dokumenty, karta do bankomatu, telefon komórkowy, portfel i kosmetyczka z zawartością pieniędzy w kwocie 100 złotych.

- Niespodziewanie do 70 - latki podbiegło dwóch nastolatków. Jeden z nich wyrwał jej z rąk torebkę i wraz ze swoim kompanem uciekł. Po zdarzeniu kobieta przebiegła za sprawcami kilka metrów, jednak potknęła się i przewróciła. Pokrzywdzonej pomocy udzielili świadkowie zajścia, którzy wezwali policję. Dyżurny komendy skierował w ten rejon patrole - relacjonuje mł. asp. Kinga Warczak z Komendy Pwiatowej Policji w Sławnie,

Kilkaset metrów od ulicy, na której dokonano kradzieży, świadkowie zdarzenia ujęli dwóch 13-latków. Przybyli na miejsce policjanci znaleźli przy nich skradzioną torebkę.

- Nieletni zostali zatrzymani i przewiezieni do naszej komendy. Teraz odpowiedzą przed sądem rodzinnym. Część skradzionego przez nich mienia została oddana pokrzywdzonej kobiecie - podsumowuje mł. asp. Warczak.

Tomasz Turczyn

  • Polska Dziennik Bałtycki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

07.11.2018, 22:21

Dla wszystkich Polaków :
https://www.youtube.com/watch?v=lBstVDOvFns

07.11.2018, 22:16

https://www.youtube.com/watch?v=0tfC-i9FnfI

07.11.2018, 21:58

Jestem Polakiem a Ty ?

07.11.2018, 21:00

Gość, a ty jesteś Polakiem? A może pejsaty?

07.11.2018, 20:45

A kto to pisze Cyrusie ? nieanonimowo ? Bohaterze :)

07.11.2018, 20:41

A czy franek jest Polakiem ?

07.11.2018, 20:18

I kto to mówi, nieanonimowy Anonimie :)

07.11.2018, 19:00

Gość pisanie z tobą to jak w przedszkolu zabawa przedszkolaków na zasadzie "ty masz gluta pod nosem , nie ty masz , nie ty masz "

07.11.2018, 18:49

Opisz siebie :) sam .

07.11.2018, 18:34

Anonim, idealnie siebie opisałeś :D

07.11.2018, 17:59

Prawda a jak z głupkami pisać ? Nie macie wiedzy argumentów itd. szczekacie na komendę :) .
Ograniczeni jesteście strasznie jak wasz pan .

On widzi że jesteś aktywny . Jest to na taśmach nagrane :)

07.11.2018, 17:34

Anonim, jak zwykle merytoryczna, inteligentna i kulturalna wypowiedź :D :D :D

07.11.2018, 17:24

Chłopcy z arcy mega potężnymi jak na te miasto penisami całe 8.5 cm starają na siebie zwrócić uwagę tym co maja potężne :).
GOŚĆ i xyz - siurki jesteście `i tyle . Wasze zwody nic tu nie dadzą . Głosując na franka jesteście współodpowiedzialni za stan w jaki jest i będzie miasto .
Trzymajcie się ćwoki jedne.

07.11.2018, 13:57

Anonim, zaopatrz się w VIAGRĘ, to przynajmniej piep...rzyć będziesz mógł normalnie

07.11.2018, 13:04

Anonim - sfrustrowany i zakompleksiony mały ludek z mikro penisem jak zwykle ujada na forum nie mając nic innego do roboty...

07.11.2018, 10:43

Wybory powtórzyć co za sieroty liczyli te głosy burmistrz przyjmuje do pracy takie sieroty a mój sąsiad jęczy że go na radnego nie wybrali jak mogli wybrać jak sieroty liczyli głosy cyrk w tym urzędzie burmistrz do zwolnienia bo Sławno zbankrutuje

07.11.2018, 09:32

Anonim - sfrustrowany i zakompleksiony mały ludek z mikro penisem jak zwykle ujada na forum nie mając nic innego do roboty...

07.11.2018, 09:30

Denver i pozostała skundlona sfora miejskich kundli .
Posłuchajcie człowieka co mówi :)
https://www.youtube.com/watch?v=0pQ8Vo-vpMQ

07.11.2018, 07:43

A do tego też jest potrzebne małe prącie ?
https://film.wp.pl/sekielski-ksiadz-zamykal-sie-z-dzieckiem-a-rodzice-siedzieli-obok-6312617752803457a

Jest pan zszokowany tym, czego się dowiaduje?
Wszystkie te historie są wstrząsające. Kiedy siadam z ofiarami twarzą w twarz, jest to przytłaczające. Mam taką jedną historię, gdzie dziecko było wykorzystywane w domu. Rodzice siedzieli w pokoju obok, a ksiądz zamykał się z dzieckiem za drzwiami. I żaden z rodziców nie interweniował. I takich spotkań w tym domu było kilkadziesiąt. Tego nie jestem w stanie zrozumieć. Jak można najpierw pozwolić na to, a później o tym milczeć?

Co miejskie burki ?

07.11.2018, 07:33

Denver nikt w mieście nie ma mniejszego prącia od twojego ba w powiecie a nawet w województwie .
Co wy możecie wiedzieć ? Tacy jak niedorozwoje życiowe głosowali na niego .
Jeszcze chwila i zobaczymy jaki on jest dobry jak nie będzie wpływów do miasta ,przywalą mu 3 000 000 zł do zapłaty za krajówkę , liczba mieszkańców zmniejszy się do miej niż 10 000 osób razem z nieletnimi , zlikwidują się zakłady pracy a ciężki transport zmieni rejestrację na inne miejscowości ( niższe podatki ).
Wówczas zobaczycie "małe prącie" kompleksy ,sfrustrowania i co sobie wymyślicie "mali ludkowie" .
Psy takie jak wy muszą tak szczekać bo są karmione przez niego :) . Jeszcze .

A teraz burki do roboty :) .

07.11.2018, 07:13

Anonim, to że jesteś ograniczonym, sfrustrowanym i zakompleksionym małym ludkiem, to tez wina burmistrza?

07.11.2018, 03:07

Do Anonim. A co do tego ma burmistrz. Masz coś z deklem człowieku. Masz kompleksy ale to nie burmistrza wina że cierpisz na kompleks małego prącia.

06.11.2018, 18:20

Podziękujmy burmistrzowi za to co się dzieje w mieście .

06.11.2018, 18:19

I wezwą policję że biją ich rodzice :)

06.11.2018, 17:58

Skazać gówniarzy na pracę w hospicjum,może nabiorą szacunku do starszych. Ale d...py też powinni mieć sine.