Sława - Olimp 2:1 i jest lider! [ZDJĘCIA i WIDEO]

Kapitalnym widowiskiem był pojedynek Sławy Sławno z Olimpem Gościno. Do przerwy było 0:0, a w II połowie skończyło się w dramatycznych okolicznościach 2:1 dla Sławy, która tym samym wyszła na pozycję lidera Koszalińskiej Klasy Okręgowej.

Zdjęcia są z meczu Sława Sławno - Olimp Gościno. Sława grała na niebiesko, Olimp na czerwono

Sława Sławno: Struś - Lewandowski, Betakło, Wróbel, Gracz, Komorowski, Ulatowski, Banasik, Putno, Ścisło, Telus
Na zmiany: 67 min. Minda za Komorowskiego, 81 min. Filipowski za Betkało

Olimp Gościno: Czak - Klimkowski, Wasków, Dondaj, Słoboda, Tymek, Wawrzak, Zaniewicz, Chołys, Lalewski
Na zmiany: 61 min. Stachowiak za Chołysa, 68 min. M. Skok za Klimkowskiego, 75 min. Wawrzak za Dondaja

Bramki:

66 min. - 0:1 - Słoboda z karnego
76 min. - 1:1 - Telus
88 min. - 2:1 - Ścisło z karnego

Dodajmy, że w 48 min. Chołys z Olimpa przestrzelił nad bramką Sławy z rzutu karnego