Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zakończyło się głosowanie w Plebiscycie Radny na Medal.

W tym roku obchodzimy 24 rocznicę utworzenia fundamentu demokracji - polskiego samorządu terytorialnego. W 1990 roku zostały przeprowadzone pierwsze po upadku komunizmu wybory, w których wybraliśmy samorządowców. Jesienią tego roku po raz kolejny pójdziemy do urn, aby w bezpośrednich wyborach wybrać prezydentów, burmistrzów, wójtów i radnych.

Gmina Postomino - wyniki głosowania - kliknij i sprawdź

Gmina wiejska Darłowo - wyniki głosowania - kliknij i sprawdź


Gmina wiejska Sławno - wyniki głosowania - kliknij i sprawdź

Rada Miejska w Darłowie - wyniki głosowania - kliknij i sprawdź


Rada Miejska w Sławnie - wyniki głosowania - kliknij i sprawdź


Rada Gminy Malechowo - wyniki głosowania - kliknij i sprawdź


Rada Powiatu Sławieńskiego - wyniki głosowania - kliknij i sprawdź


Głosowanie rozpoczęło się 21 lutego i potrwa do 28 marca (piątek) 2014 roku do północy.

Głosować można przy pomocy SMS-ów, gdzie koszt każdego wynosi 2,46 zł z VAT.

Na łamach "Dziennika Sławieńskiego" będziemy prezentować liderów rankingów. Będziemy o nich pisać także na stronach naszego serwisu www.slawno.naszemiasto.pl, gdzie można znaleźć aktualne wyniki głosowania.

Po zakończeniu plebiscytu do "Dziennika Sławieńskiego" będzie dołączony specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy Radnych na Medal z każdej gminy i z Rady Powiatu Sławieńskiego. Każdego samorządowca opiszemy prezentując jego sukcesy, plany i aktywność w działaniach na rzecz lokalnej społeczności. Także zwycięzcom wręczymy wyróżnienia.


W powiecie sławieńskim mamy: Radę Powiatu Sławieńskiego, Radę Gminy Darłowo, Radę Miasta Darłowo, Radę Miejską w Sławnie, Radę Gminy Malechowo, Radę Gminy Sławno, Radę Gminy Postomino. I za każdą stoją ludzie. Ludzie, którzy są mniej lub bardziej aktywni w działaniach samorządu i na rzecz lokalnej społeczności. Jak to ocenią Czytelnicy? Przekonamy się po zakończeniu głosowania. Zwycięzcą plebiscytowym w każdej gminie i Radzie Powiatu Sławieńskiego będzie radny, który uzyska najwięcej głosów. Czyli będzie to nasz tytułowy Radny na Medal. Łącznie więc wyłonimy siedmiu laureatów. Tym samym rankingi plebiscytowe są osobne dla każdego z siedmiu samorządów.

Zapraszamy do udziału w naszym plebiscycie. Zagłosuj już dziś na radnego z Twojej gminy. Doceń jego pracę i podziękuj mu za zaangażowanie i aktywność.