Olszewski - Lekarz: 64:68, porażka ekipy ze Sławna przed play-off [FOT i wideo]

Olszewski i Synowie Sławno przegrali w zaległym meczu Maszbud Słupskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki z Lekarzem Domowym 68:64. Spotkanie zostało rozegrane w Sławnie.

Początek potyczki w Sławnie należał do Olszewskich, którzy prowadzili 11:3, potem jednak nastąpił zryw medyków, którzy doprowadzili do stanu17:17 na koniec pierwszej kwarty. Druga kwarta i początek trzeciej to dominacja gości ze Słupska, którzy grali szybciej od gospodarzy i przede wszystkim skuteczniej i osiągnęli przewagę 48:36. W IV kwarcie Olszewski odrobili straty i na 3 minuty przed końcem meczu wyszli na prowadzenie 62:60, jednak w końcówce Lekarz wykazał się większym opanowaniem i wygrał 68:64.

Zestaw par play - off
- cyfry oznaczają miejsce w sezonie zasadniczym. W pierwszej rundzie gra się do dwóch zwycięstw.
1) Kabat - 8) Pokolenia
2) Lekarz Domowy - 7) Prevex
3) Maszbud - 6) EKO Wicher
4) Olszewscy - 5) Infocity (mecz 25 stycznia o godz. 16 w Sławnie - hala Gimnazjum nr 1)