Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Okręgówka Koszalin: Sława Sławno - Gryf Polanów 6:0 [zdjęcia i WIDEO]

Tomasz Turczyn
Sława Sławno grała w niebieskich strojach, Gryf Polanów w czarno - czerwonych
Sława Sławno grała w niebieskich strojach, Gryf Polanów w czarno - czerwonych FOT.NM
Koszalińska Klasa Okręgowa zainaugurowała sezon 2014/2015. Poniżej wyniki i zdjęcia z meczu Sława Sławno - Gryf Polanów oraz film wideo z pomeczowymi wypowiedziami trenerów obu drużyn.

Hubertus Biały Bór - Bałtyk II Koszalin 6:0

Zryw Kretomino - Arkadia Malechowo 4:2 (1:2)

Bramki:
20 min. - Koziarski - 0:1
30 min. - 1:1
35 min. z karnego Makowski - broni bramkarz, ale dobitki Makowskiego nie wyciąga - 1:2
65 min. - 2:2
83 min. - 3:2
90 min. +3 min. - 4:2

Arkadia Malechowo:
Boryszewski - Zachciał, Sorbian, Makowski, Bieniek, Jaworski, Bułło, Wiliński, Terlecki, Zawolik, Koziarski

Na zmiany: 44 min. za Koziarskiego Gostyński, 55 min. za Bułło Stefanów, 65 min. za Terleckiego Sydoruk P., 70 min. za Zawolika Pietruk,

Victoria Sianów - Olimp Gościno 2:5

Sława Sławno - Gryf Polanów 6:0 (1:0)

Przed meczem Grzegorz Maciejasz, prezes KOZPN wręczył Sławie Sławno puchar za wygranie regionalnej okręgówki i awans do KKO.

Bramki:

Szarża Adriana Mindy i ostre ścięcie piłkarza przez bramkarza Gryfa w polu karnym - rzut karny - bramkarz Gryfa dostaje czerwoną kartkę i opuszcza boisko. Na murawie pojawia się Tomasz Czupajło - 2 bramkarz i schodzi jeden z piłkarzy Gryfa. Od tego momentu Gryf gra w "10".

27 min. Ścisło z karnego - 1:0
51 min. - Minda 2:0
53 min. Ulatowski - 3:0
57 min. Ścisło - 4:0
60 min. Minda - 5:0
88 min. Pawełek - 6:0