Zwycięzca kategorii Najlepszy Sprzedawca Powiatu otrzyma podwójne zaproszenie weekendowe do Król Plaza Spa w Jarosławcu. To bardzo luksusowe miejsce - patrz zdjęcia.

Szanowni Państwo.
Z prawdziwą przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do Centrum Zdrowia i Wypoczynku
Król Plaza Spa w Jarosławcu.


- Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza Spa zostało wybudowane z myślą o naszych Gościach w jednym z najbardziej urokliwych miejsc polskiego wybrzeża, w Jarosławcu - mówi Anna Król, szefowa Król Plaza Spa. - Wyjątkowa lokalizacja obiektu sprawia, że wypoczywa się w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku cywilizacji. Dla naszych gości przygotowaliśmy 57 komfortowo wyposażonych pokoi STANDARD oraz piękne pokoje typu STUDIO i LUX z widokiem na morze. Wszystkie pokoje posiadają telewizję satelitarną oraz WIFI. Wspaniała kuchnia z różnych zakątków Polski, Europy i Świata z domieszką nowoczesności sprosta nawet najbardziej wyrafinowanym gustom. Każdy gość posiada możliwość bezpłatnego skorzystania z kompleksu Wellness, w skład którego wchodzi kryty basen z podgrzewaną wodą, jacuzzi, hydromasaż, grota solna oraz sauny fińska i na podczerwień oraz łaźnia parowa. W hotelowym SPA Goście udają się w wyjątkową podróż i odkrywają świat pięknych zapachów, luksusowych kosmetyków i całkowitego relaksu. Oferujemy orientalne rytuały
z najdalszych zakątków świata, oraz zabiegi pełne sekretnych mocy morskich głębin. Kameralna i intymna atmosfera Hotelu Król Plaza Spa pozwala zapomnieć o codzienności i udać się w podróż pełną swobody, relaksu i odprężenia. Każdego Klienta traktuje się tu indywidualnie i ceni jego potrzeby. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań Klienta.