Jeżyce - Nowy Kraków: Fatalny stan drogi powiatowej [ZDJĘCIA Czytelniczki] - kierowcy uważajcie!

Czytelniczka z Nowego Krakowa pokazuje i opisuje stan drogi powiatowej:

- W marcu ukazał się artykuł ze stanem drogi z kolonii Jeżyce do Nowego Krakowa. Na dzień dzisiejszy stan drogi nie został ze strony starostwa w żaden sposób naprawiony, wręcz przeciwnie zmienił się na gorsze. Czy naprawdę tych kilka rodzin zamieszkujących w tym małym zakątku świata od tak może pójść w zapomnienie? Będzie nam bardzo miło jeśli Państwo ze Starostwa Powiatowego w Sławnie osobiście pofatygują się i sprawdzą stan drogi - mówi mieszkanka Nowego Krakowa.

Coś Was denerwuje? Ślijcie zdjęcia i opisy na: t.turczyn@prasa.gda.pl

Tomasz Turczyn

  • Polska Dziennik Bałtycki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

02.11.2018, 19:02

Czyżby wałek kolejny ?

02.11.2018, 12:45

co z tymi głosami nieważnymi do Rady POwiatu???!!! trzeba powtórzyć głosowanie!

02.11.2018, 08:39

Następna inwestycja burmistrza
https://www.autoprzetarg.pl/aukcja/CLAAS-AXION-800,MOY2TB0w1gg

aby zaorać miasto

02.11.2018, 08:37

http://spdc.pl/pl/ dla cieniasów

02.11.2018, 08:34

Ciekawie by było jak by został otwarty skup butelek PET, szklanych opakowań , makulatury ?
Nawet sobie nie wyobrażamy jakie są na tym pieniądze . Do tego przetwarzanie ABS, PP, PE i sprzedaż w formie regranulatu lub zamiana PET na ropę i wytwarzanie z niej energii cieplnej i energetycznej .

Ale nasi prezesi i władza jest zbyt cienka aby robić takie rzeczy .

Pobory burmistrza powinny być pomniejszone o procent zadłużenia miasta .

01.11.2018, 20:47

@Gośśćć a jeszcze każą ludziom myć kubki po śmietanie,słoiki po dżemach..... I rachunki w wodzie za śmieci.... Eldorado. Normalne urzednicze perpetum mobile. Śmieci powinne być liczone od "głowy". Ale powinniśmy za to podziękować inwencji twórczej Pana Gawłowskiego. Pewnie chciał być bardziej papieski od papieża i zaplusować gdzieś tam w Brukseli. Ta ustawa o "śmieciach" to jeden wielki przekręt. W oborach u naszych rolników,tam gdzie chłodzą mleko można jeść z podłogi(taka sterylność) a u jakiegoś Włocha czy Francuza to przed wejściem trzeba zaszczepić sie przeciwtężcowo. Znajoma po SGGW była na praktykach w czasie studiów i opowiadała o tym temacie.

01.11.2018, 20:37

https://www.youtube.com/watch?v=BwZyCUEjDwc

01.11.2018, 20:29

powinni go przeciągnąć tej drodze za samochodem na lince za jej stan
http://nadwieprza.pl/?p=7881

01.11.2018, 20:26

Nie wiem jak długo mieszkasz u nas . Ale kiedyś wywożono śmieci dwa razy w miesiącu po kubełku 120 l rachunek za nie był około 90 zł za trzy miesiące . A teraz wywożą tak samo a rachunki są inne w zależności od zużytej ilości wody . ( 1m2 za 5 zł ) .

A mieszkańcy godzą się na to .

01.11.2018, 20:18

@Gośśćć. Wg. mnie gospodarka odpadami w Polsce,nie tylko w Sławnie to mafia. Śmiecie powinny być wywożone sa symboliczne oplaty(nawet jakby zapłacić za paliwo do smieciarki,jej amotryzacje i normalne pensje dla jej obsługi),reszta powinna być za darmo jeżeli segregujemy odpady. Do h..ja wafla,dostarczamy im czysty surowiec wtórny,czyli połowę roboty odwalamy za punkty utylizacji....dla mnie to mafia.

01.11.2018, 19:33

Piękna droga do nauki jazdy :)

01.11.2018, 19:28

Czyli jesteś "wolnym" człowiekiem :) .

A co myślisz o opłatach za śmieci w Sławnie ?

01.11.2018, 19:19

@Gośśćć. Nie mam pojęcia. Ludzie wybrali jak wybrali. A ja jestem na tyle młody i mobilny,że zawsze z tąd,jak i z poprzedniego miejsca jestem gotowy w ciągu roku zawinąć manele,jak coś zacznie mnie znowu wk.....wiać.

01.11.2018, 18:35

Tutejszy to że się tobą interesują to dobrze . Bo nikt inny jak "dobry" sąsiad katolik na ciebie doniesie .

Zastanawiałem się ostatnio co było powodem donosu kuratora na Ewelinę w ostatnich wyborach ?
Może ty masz jakąś teorię ?

01.11.2018, 16:48

@Gośśćć. Dawno to wiedziałem, może bardziej przeczuwałem,że do tego dąży ludzkość. Ale ta "wiedza" dotarła do mnie dzięki paru mądrym książkom,częstym wyjazdom i obserwacjom ludzi. Teraz jestem pewien,że moja decyzja o przeprowadzce w tereny mniej zaludnione była słuszna. I nie chodzi o to że ja nie lubię ludzi,tylko gorzej jak ludzie za bardzo lubią(interesują się mną).

01.11.2018, 14:08

Tutejszy widzę że zaczynasz łapać i rozumieć otaczającą rzeczywistość .

szlabany to ironia do tego co się u nas dzieje :) . Ilu jeszcze " myślących poprawnie " będzie miało moc ?.
wszystkim pasuje ten stan rzeczy . Pracują po 14 godzin na dobę za 2500 zł płacą ogromne rachunki za wodę , śmieci , sponsorują cwaniaków w sutannach , oglądają kretyńskie programy w TV .

A wystarczy zwolnic tempo życia do 6 godzin pracy dziennie , wolne soboty, niedzielę raz w miesiącu wyjazd , mieć hobby i czas dla rodziny .

Zagadka dla tych co mają kredyty mieszkaniowe :
Kupiłeś mieszkanie w kredycie
Koszt mieszkania -........................
Rata kredytu pomnożona przez ilość miesięcy to jest =
Wartość mieszkania po spłacie kredytu .............

Różnica kwoty na samym końcu .............
Czy jesteś niewolnikiem ?
tak/nie

01.11.2018, 13:37

@Gość. To nie jest śmieszne,jak będzie potrzebna pomoc u tych ludzi,którzy tam mieszkają,może nie dojechać. Ale o to chodzi,żeby ludzi przenosić do miast,wkrecić w maszynki korporacji,obserwować przez monitoring,umieścić w małych klitkach. Niezależni ludzie bardzo drażnią wszelkiego rodzaju "władze". Ludzie inteligentni,których było stać, dawno podziękowali za miejski syf i wprowadzili sie z miast.

01.11.2018, 07:54

Wstawiacie szlaban z jednej strony szlaban z drugiej i organizujecie zawody z udziałem aut terenowych . W ten sposób zarobione pieniądze inwestujecie w drogę .

Zawsze możecie zainwestować w referendum odwołujące radę powiatu .

Starosta Wojtek dał kasiorę dla "czarnych złodziei " z Watykanu zamiast dla Słowian .
Więc kim jest Wojtek skoro trzyma z żydostwem ?

31.10.2018, 21:48

Jutro sie tam wybieram to nagram filmik juz nie wiadomo do kogo z tym isc i z kim rozmawiac

31.10.2018, 17:47

Macie teraz w radzie powiatu radnego z waszego okręgu, więc trzeba go cisnąć, niech się chłopak wykaże 😉

31.10.2018, 17:24

Pogonić starostę i tą całą świtę z PO za likwidację szkoły zawodowej w pałacyku gdzie był duży nabór uczniów, za utrzymywanie i dopłacanie z naszych podatków do liceum w którym nie ma uczniów, za likwidację szkoły w Podgórkach, za zadłużenie w parabankach szpitala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Za stan dróg powiatowych też pogonić ich! a Wy znowu zagłosowaliście na nich , to teraz macie to co chcieliście!

31.10.2018, 14:34

Zmienił się radny powiatowy z tego okręgu i radny gminny na takuch, którzy chcą działać, więc jest szansa na to, że coś się zmieni.