Jarosławiec: Mikołajkowe bieganie - gesty triumfu, nietypowe pozy [ZDJĘCIA, WIDEO] - 2018 r.

Prezentujemy zdjęcia z XVIII Ogólnopolskiego Biegu Mikołajkowego w Jarosławcu, ale takie nietypowe. Zdjęcia wyrażające radość, emocje.

Wideo

Tomasz Turczyn

  • Polska Dziennik Bałtycki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

04.12.2018, 10:00

kropka (.), co twój wpis ma wspólnego z artykułem?

04.12.2018, 09:34

To jest zwycięstwo chamstwa ekonomicznego nad podległymi miejskimi niewolnikami

04.12.2018, 08:24

kropka (.), co twój wpis ma wspólnego z artykułem?

03.12.2018, 09:41

Informacja dla baranów :

Od 1 sierpnia 2016 PRZEPISY GOSPODAROWANIA ODPADAMI KOMUNALNYMI NA TERENIE MIASTA SŁAWNO
NOWE STAWKI
Od 01 sierpnia 2016 roku wejdą w życie nowe przepisy gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie Miasta Sławno. Wymóg ten wynika z ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Zgodnie z ww. ustawą „podstawowa” stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dotyczyć ma wyłącznie odpadów zbieranych i odbieranych w sposób selektywny. Natomiast wyższe stawki opłaty należy stosować do odpadów, które nie są zbierane i odbierane w sposób selektywny.

Nowe stawki

Segregujesz? – w przypadku osób, które będą segregować odpady komunalne, mają one obowiązek złożyć nową deklarację do Urzędu Miejskiego w Sławnie. Jeżeli odpady będą zbierane i odbierane w sposób selektywny stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi wynosić będzie 5,30 zł miesięcznie od 1 m3 zużytej wody z danej nieruchomości.

Nie segregujesz? – w przypadku osób, które nie będą segregować odpadów komunalnych, stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi wynosić będzie 5,50 zł miesięcznie od 1 m3 zużytej wody z danej nieruchomości. W tym przypadku właściciele danej nieruchomości nie mają obowiązku składać nowej deklaracji określającej wysokość opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Dotychczasowa jednolita opłata, która wynosiła 5,00 zł od 1 m3 zużytej wody automatycznie zastąpiona zostanie nową stawką, tj. 5,50 zł miesięcznie od 1 m3 zużytej wody.

BACA

03.12.2018, 09:38

L., gatki to możesz sobie na tyłek założyć.
A te twoje gadki to tylko do kabaretu nadają :D

02.12.2018, 19:18

Z jego gatki jest konkret a nie takie lizanie i trzymanie prosto paluszka w d...e .

02.12.2018, 18:53

Krótko,zwieźle i na temat. Wiesz ludzie mówią jak cie widza tak cie piszą. Ale facet nie pieprzy w bambus.

02.12.2018, 18:43

A co do stroju . W gajerku by zginął pośród przeciętniaków .

02.12.2018, 18:42

Wojtek mówi o uratowaniu przez Putina Europy przed wojną . Znalazłem jakiś film z mułom który mówił dokładnie to samo cofając się do historii przed I WŚ .

Chłop wszystko nazywa po imieniu .

02.12.2018, 18:34

@L. Kojarze goscia. Dobrze mowi w wielu sprawach. W szczególności w relacjach Polska-Rosja-UPA-dlina. Wkurza mnie tylko to jego pajacowanie w rogatywce. Jakby sie ubrał w garnitur,mógłby nawet jakąś siłę polityczną utworzyć. A i dodam od razu,że nie szata zdobi człowieka a jego "mózg".

02.12.2018, 15:38

W wolnej chwili posłuchaj .
Końcówka jest dobra

https://www.youtube.com/watch?v=3XK4cO0SoIs

02.12.2018, 14:54

@L. Dokładnie. Niech ta czarna mafia,zacznie sie rozliczać z zagrabionych pieniędzy. Przecież te koscioły w Sławnie i Darłowie nie były rzymskokatolickie. Luteranie to całkiem inna bajka. Śląsk ...te sprawy...a znam tych ludzi.

02.12.2018, 14:48

Za to "baranów" jest moc . Dupków żałosnych utytłanych w układziki , układy . Żyjący w strachu przed władzą . Tą władzą która u nich pracuje . Możecie się obrażać ale jak nazywa się człowiek który nie ma honoru, jest sprzedawczykiem , co innego mówi a co innego robi . Jak nazywa się LUDZ który daje się okradać , ograbiać , któremu robią krzywdę a on na to się godzi ?

Macie szczęście że nie ma śniegu , wówczas każdy z was mógłby sobie pomnik postawić z trzech kul śniegowych z nosem marchewkowym a tak będziecie się bić z burmistrzem o to kto zasiądzie na szczycie placowej choinki :) .

Czy wy kiedykolwiek zaczniecie myśleć samodzielnie ?

Następny przykład dotacji kościelnej 200 000 zł a na drogi kredyty są brane . Gdzie tu logika ?
Niech klechy piszą do Watykanu wszak to oni czerpią zyski z tego przybytku rozkoszy kabaretowej dla goi .

02.12.2018, 14:35

@L. Moj post poniżej.

02.12.2018, 14:34

Żarcik. Dokładnie żarcik. "Nie ma tu gospodarza",jak napisałeś. Od lat 90 wszyscy moi znajomi,przyjeżdzajacy do tego powiatu to samo mówią. Wiesz,że w Darlowie nie ma ani jednej dyskteki(klubu). W latach 90-tych bylo ich 5. NIE MA GOSPODARZA. A jak Hanysy to mówią to jest to co oni mówią.

02.12.2018, 13:56

Galeria ? Żarcik . Sklepy z serii Czerwona torebka . Widziałeś ile lokali jest do wynajęcia .

Jedynym sukcesem burmistrza jest depopulacja mieszkańców . Gdyby nie Bugajski to dalej w SP3 w-f byłby na korytarzu . Chłopie nie ma tu gospodarza - Mistrza- Przewodnika , człowieka z jajami, ikra . Jednym słowem tragedia . Np. takie Darłowo żeby o tej prze nic się nie działo ? Taka moc turystyczna a tu kicha totalna . Promocja leży i kwiczy , każdy czeka do 1 . Starosta zamiast tworzyć to niszczy . Służba zdrowia ? Bezdomny broni się przed nią jak tylko może :).
Przemysł ? Usługi ?
Oni sobie nawet nie zdają sprawy co ich czeka za chwilę w Polin .

A wystarczyło tylko chodzić do Danuty Sikory ( matematyczka ) na lekcję i uważać .

02.12.2018, 13:39

Nie ma infrastruktury. Na niektórych wsiach leży bruk co za Bismarcka położyli. W latach 90,jak tu przyjechałem myslałem że Chiny to "dno",ale to my jestesmy dnem,bo w Chinach pociągi jeżdżą z prędkością 500 km/h a u nas 250km/h. Galeria handlowa na bazarze powstanie....hehehehe. Może nawet beda ruchome schody ;)

02.12.2018, 13:19

Z innej beczki. Czy ty wiesz Tutejszy że przez najbliższe 5 lat nie powstanie żaden nowy zakład pracy w Sławnie zatrudniający powyżej 50 osób.

02.12.2018, 13:17

Tutejszy i to jest problem systemu .
Wyjście . Trzeba wyjść z niego .

02.12.2018, 13:15

Ci ludzie powinni prowadzić zajęcia z survivalu miejskiego :
http://slawno.naszemiasto.pl/artykul/slawno-policja-i-mops-sprawdzali-miejsca-gdzie-nocuja,4900990,artgal,t,id,tm.html

Zajęcia od piątku do niedzieli .

Do pracowników MOPS u .

Czy w siedzibie MOPSu jest udostępniona pralko-suszarka dla bezdomnych oraz pomieszczenie socjalne czynne 24 h z dostępem do kuchni , toalety i urządzeń typu czajnik , kuchenka ?

02.12.2018, 13:11

Miałem z PGR "panne" i 5 "śwagrów"... Szkoda gadać.teściowa to musi być w takiej odległości,żeby ruch kolejowy utrudniał jej przyjazd. A odnośnie zarabianych pieniędzy...ludzie sie godzą to mają to co chcą...."pińcet plus" ich rozbestwiło i inne M(G)opsy. A ja na to zapierda....lam.

02.12.2018, 12:54

To tak czy inaczej komando haus masz w domu . Ale zapewne nie narzekasz bo byś już miał babę z PGRu :) .

Co do wójtów , burmistrzów gdzie tutaj znajdziesz robotę za 12 000 m-c pracując u kogoś ?

02.12.2018, 12:35

A propos mojego pochodzenia. Ja jestem z Mazowsza delikatnie sprawę ujmując. A moja "dziołcha" z Hanysowa. ;)

02.12.2018, 12:30

Sam sie z tym zetknąłem. Coś w stylu "Panie Burmistrzu/Wójcie ,dziękuję za 50 batów a nie 100". Mentalność niewolników. A opłaty za śmieci to ..tooo....xxxxxxxxxx

02.12.2018, 12:16

To jak żeś ty ze śląska to tradycja pełnych knajp jest tobie znana :) .
A tu nawet nie ma tradycji kupowania swojej kobiecie kwiatów bez okazji .
Tak jak pisałem wcześniej " PGRowcy muszą najpierw coś zobaczyć aby później naśladować.
Inicjatywa jest tu zabijania zanim się narodzi . Głąby przy władzy myślą że coś mogą a prawda zaczyna żyć po przegranych wyborach . Świadomość "baranów" jest tak niska że jak zobaczą sztucznego wilka to uciekają . Można do ich pustych łbów włożyć wszystko , każdą bajkę , towarzystwo bez zasad, honoru , kręgosłupa z wystawionym gołym tyłkiem przygotowanym do zaaplikowania następnego podatku,opłaty , "drąga " ( wulgaryzm ) . Żadnego pomysłu na siebie, rodzinę ,miasto,kraj .
Jednym słowem mieszkają tutaj tacy "prawda111" - nieudacznicy życiowy obwiniający za swoje niepowodzenia innych zamiast zacząć myśleć logicznie wolą być krojeni z kasy w białych rękawiczkach .

Jak opowiadam w jaki sposób jest naliczana opłata za śmieci ludziom w Polce to mają niezły ubaw z "debilów" ( sprawdź znaczenie słowa ) mieszkających w Sławnie .
I żeby któryś zapytał jak zrobić aby nie być okradanym - to nie , pasuję im to .
Chore berety .