Sparing: Wiekowianka Wiekowo demoluje Wybrzeże Biesiekierz [ZDJĘCIA]

Wiekowianka Wiekowo – Wybrzeże Biesiekierz 7:2 (2:0). Mecz toczono przy żarze lejącym się z nieba i w II połowie odczuli to goście, którzy przyjechali na sparing tylko w 12 piłkarzy. Wiekowianka miała do dyspozycji 20 zawodników, którzy chcieli się pokazać nowemu trenerowi.

Wiekowianka Wiekowo zagrała pierwszy sparing pod wodzą nowego trenera - Michała Kraszewskiego. Michał Kraszewski ma 33 lata, jest mieszkańcem Kołobrzegu. Jako zawodnik występował w zespołach; Polonii Bytom, Kotwicy Kołobrzeg, Pomorza Gościno, Rozwoju Katowice. Posiada uprawnienia UEFA B. Staż trenerski odbywał w Koronie Kielce pod okiem Marcina Sasala i Władysława Gąsiora.

Jak trener prowadził zespoły: Victorii Mniów, Regi Trzebiatów a ostatnio Victorii Sianów.

Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 7:2

Bramki: Lipski-3, Kubicki, Stępniak, Szynkowski-2.

Skład Wiekowianki Wiekowo: Marek Kapała, Sebastian Stokowiecki, Mariusz Stokowiecki, Piotr Stołowski, Kamil Kępka, Szymon Kubicki, Mateusz Wilk, Krzysztof Stępniak, Dariusz krupski, Marcin Lipski, Patryk Tulin.

Zmiany:
Wilk M. – Szczepaniak M., Lipski M. – Hliwa K., Tulin P. – Hawryluk T., Krupski D. – Szynkowski G., Kubicki Sz. – Sobura Z., Stołowski P. – Śniadecki W., Stępniak K. – Denkiewicz R.

Goście przyjechali do Wiekowa w 12 piłkarzy i do przerwy przegrywali 2:0 dotrzymując zespołowi gospodarzy kroku. W II połowie opadli z sił i efektem było stracenie pięciu goli.

Źródło: wiekowianka-wiekowo.eu