Darłowska (za) Dyszka - [ZDJĘCIA, wyniki]

Tomasz Turczyn
Rozegrano bieg na 10 km "Darłowską (za) Dyszkę". Na starcie stanęło 181 zawodników.

Z bardzo dobrym czasem pierwszy na mecie zameldował się przedstawiciel MLKS Baszty Bytów- Tadeusz Zblewski - uzyskując 32 min. i 26 sek. Tuż za nim, 7 sekund później wbiegł Piotr Drwal z Ustki - 32:33 min.. Na trzecim miejscu zameldował się Damian Gałkowski (33:09 min.) ze Sławska, tracąc do zwycięzcy 13 sekund.

Wśród pań zwyciężyła Katarzyna Pobłocka z Lęborka (UKS Ekonomik Maratończyk) - 40:29 min., zajmując jednocześnie 18 miejsce wśród mężczyzn. Drugie miejsce zajęła Urszula Kasztelan z Koszalina (Triathlon Koszalin) - 41:03 min., a trzecia Magdalena Witkiewicz z Białogardu (Klub Biegacza Dziesiątka Białogard) - 41:44 min.