Darłowo: Darpol Barzowice - Błękitni Stary Jarosław 0:1

W Darłowie rozegrano derbowy mecz między Darpolem Barzowice, a Błękitnymi Stary Jarosław. Wynik 0:1 (0:1). Spotkanie było w ramach rozgrywek regionalnej okręgówki.

Po 12 minutach gry arbiter przerwał spotkanie na około 20 minut. To ze względu na potężną ulewę, która przeszła nad stadionem w Darłowie. Po tej przerwie kontynuowano mecz. Mecz, który zakończył się jedną bramką różnicy. O tyle lepszy okazał się Stary Jarosław.

Darpol Barzowice: Morawski - Pituła, Ryfa, Szopiński, Banaś, Zimoch, Jasiewicz, Prędki, Lorent, Wojciechowski, Maciąg

Na zmiany: za Morawskiego (kontuzja po ostrym wejściu piłkarza ze St. Jarosławia) Kunka, za Lorenta Ordak, za Prędkiego Tepurski, za Banasia Berliński