Darłovia Darłowo - Radew Białogórzyno - KANONADA - 7:1

Zapowiada się bardzo udana inauguracja regionalnej okręgówki w Darłowie. Miejscowa Darłovia po pierwszych 45 minutach prowadzi z Radewem Białogórzyno 3:0. Gole zdobyli: Wojciech Polakowski i Artur Maciąg x2.

W II połowie był ciąg dalszy kanonady: Polakowski, znów x2 Maciag i Jasiewicz. Gości odpowiedzieli jednym golem. Końcowy wynik 7:1.

Skład Darłovii Darłowo: Morawski - Stołowski, Krawczyk, Ryfa, Szopiński - Zawada (72' Pyszniak), Dudek (68' Łańko), Jasiewicz, Kopal (46' Matejek) - Maciąg - Polakowski (80' Dywan)

Fala Hen Gąski - Zawisza Grzmiąca 7:1
Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino 1:0