B-Klasa: Posypały się kary po meczu: Błękitni Tychowo - Płomień Jeżyczki

Wydział Dyscypliny KOZPN zajął się przerwanym meczem B-Klasy: Błękitni Tychowo - Płomień Jeżyczki.

Efektem zajścia podczas meczu, z 61 minuty, jest ukaranie Błękitnych przez Wydział Dyscypliny karą finansową w wysokości 800 zł za brak porządku i bezpieczeństwa na meczu. Ponadto KOZPN wysyła na trzy mecze Błękitnych delegata i obciąża klub kosztami. Ponadto zawodnik - Artur Cherbeć został ukarany karą odsunięcia od czterech meczów za - jak opisał WD -wysoce niesportowe zachowanie. Czas kary biegnie od 15 kwietnia 2019 r.

Ponadto WD ukarał zawodnika Płomienia - Sławomira Miękusa też karą odsunięcia od czterech meczy za wysoce niesportowe zachowania. Kara biegnie od 15 kwietnia.

Według KOZPN mecz: Błękitni Tychowo - Płomień Jeżyczki zweryfikowano jako walkower 3:0 na korzyść drużyny Płomień Jeżyczki. Mecz przerwany w 61 minucie z powodu uderzenia przez kibica gospodarzy zawodnika drużyny Płomień Jeżyczki