A-Klasa: Czy Baszta Sławno zagra? Czy jednak nie? [SPRAWDŹ]

Poniżej oficjalny komunikat klubu Baszta Sławno:

Baszta Sławno rozegrała swój ostatni sparing. I mecz. Przeciwnikiem była miejscowa Sława Sławno. Wynik spotkania 3:1 dla Baszty. Mecz został rozegrany w przyjacielskiej atmosferze, co nie oznaczało braku walki i zaangażowania zawodników obydwóch drużyn.
Drużyna z koszalińskiej okręgówki od początku ustalała warunki gry na boisku i porządnie rozgrywała swoje akcje. Nie przełożyła tego jednak na wysoki wynik. Baszta chaotycznie próbowała wyprowadzać kontrataki. Najlepszą okazję wykorzystał Mateusz Tomczyk i w pięknym stylu wpakował piłkę do bramki głową. Wynik do przerwy - 1:1.
Druga połowa obfitowała w walkę, dobre rozgrywanie piłki, dogodne sytuacje do zdobycia bramek dla każdej z nich, z przewagą szans Sławy. Baszta nareszcie rozgrywała piłkę w zadowalający sposób. Bramki strzelali: Adam Poprawski (lecz sędzia dopatrzył wcześniej minimalnego wyjścia piłki poza boisko), Maciek Putno oraz "zawodnik testowany". Wynik końcowy 3:1 dla Baszty.
Wielkie podziękowania dla tych, którzy walczyli w barwach Baszty ostatni raz. Wielkie dzięki również dla Patryka Kostrzewińskiego, Sebastiana Karabana, Marcina Kwiatkowskiego za zagranie tego meczu w naszych szeregach jak i dla bramkarza Piotra Burego, za uratowanie nas kilkukrotnie przed stratą bramki.